Про компанію / Компанія / Українська електронна торгова площадка
 
 
Укр Рус Eng
   
Українська електронна торгова площадка

Статистика:зареєстровано - 2548, проведено торгів - 1014
проведено на суму - 15669789 грнПро компанію

«Українська електронна торгова площадка» («УЕТП») утворена з метою формування на території України цивілізованого ринку електронної торгівлі, заснованого на принципах справедливої ​​конкуренції. Електронний майданчик компанії «УЕТП» - це ефективне рішення для організації закупівельної діяльності комерційних і державних організацій, підприємств, холдингів, торгових мереж.

На електронному майданчику «УЕТП» використовуються стандартизовані процедури закупівель, вироблені на основі світової практики, що зарекомендували себе як найбільш ефективні:

·         аукціон на закупівлю;
·         конкурс на закупівлю;
·         багатоетапний конкурс на закупівлю;
·         запит комерційних пропозицій на закупівлю;
·         конкурентні переговори;
·         запит котирувань цін на закупівлю. 

Сьогодні компанія «УЕТП» - це широка мережа представників та навчальних центрів, розташованих у всіх регіонах України. «УЕТП» здійснює повну підтримку організації електронних процедур: від навчання співробітників клієнта до роботи з потенційною базою постачальників (або замовників), що допомагає клієнту укласти угоду на найбільш економічно вигідних умовах.

Фахівці «УЕТП» ведуть постійну роботу по модернізації функціонування електронного майданчика, прагнуть надати максимально комфортні умови для всіх учасників електронних торгів. Відділ технічної підтримки «УЕТП» в режимі он-лайн допомагає усунути труднощі, що можуть виникнути, а також налаштувати робоче місце користувача. Використання власного Call-центру забезпечує інформування великої кількості потенційних постачальників. Інтерфейс електронного майданчика ергономічний і інтуїтивно зрозумілий, для зручності користувача розроблені спеціальні механізми, що дозволяють швидко орієнтуватися в інформації.

«УЕТП» активно проводить відкриті семінари для власників, фінансових та керуючих директорів, співробітників відділу продажів / закупівель, маркетологів та інших фахівців українських підприємств комерційного сектора.

З кожним днем ​​кількість торгів і користувачів «УЕТП» стрімко зростає. Зацікавленість багатьох компаній в проведенні торгів на електронному майданчику «УЕТП» обумовлена ​​низкою переваг електронних торгів перед традиційними видами закупівель:

·                 простота і доступність участі в торгах;
·                зниження трудовитрат на проведення закупівель (продажів) до 70%;
·                підвищення прозорості, покращення публічного іміджу компанії;
·                збільшення і зміцнення клієнтської бази; залучення більшої кількості постачальників;
·                джерело безкоштовної реклами і новий інструмент для просування бренду компанії;
·                чесна конкуренція, що виключає нецінові методи ведення боротьби;
·                рівні права всіх постачальників товарів, робіт і послуг;
·                участь у торгах можливо з будь-якої точки світу, не виходячи з офісу.

І це далеко не повний перелік переваг, які набуває користувач електронного майданчика «УЕТП» після реєстрації на ній. А головне, що використання майданчика «УЕТП» заощаджує кошти підприємства на закупівлях.

У сучасному інформаційному суспільстві успішність бізнесу прямо залежить від  використання нових ефективних технологій. Електронний майданчик «УЕТП» - це сучасний та ефективний інструмент організації процесів закупівельної діяльності.