Семінари / Навчання / Українська електронна торгова площадка
 
 
Укр Рус Eng
   
Українська електронна торгова площадка

Статистика:зареєстровано - 2548, проведено торгів - 1014
проведено на суму - 15669789 грнСемінари

Компанія "УЕТП" організовує семінари з електронних торгів для замовників (організаторів торгів) та учасників торгових процедур (постачальників). На семінарах докладно розглядається законодавство, що регулює електронні закупівлі, процес організації та проведення електронних торгів.

Замовникам (організаторам торгів) семінар допоможе розібратися в яких випадках необхідно проводити електронний аукціон і конкурс, в яких - можна обмежитися запитом цін або запитом пропозицій, коли потрібно проводити конкурентні переговори.

Постачальники дізнаються правила участі в електронному аукціоні, конкурсі та інших процедурах. Семінари дають необхідні знання, щоб зрозуміти як перемогти в процедурі, як правильно оформити документи і подати заявку, грамотно запросити роз'яснення у замовника і уникнути поширених помилок.

Фахівці компанії "УЕТП" також проводять спеціальні семінари для організацій, які бажають навчити своїх співробітників роботі на електронному майданчику. Під час проведення таких семінарів співробітники організації спілкуються з професіоналами електронної торгівлі ТОВ "УЕТП", готовими не тільки дати базові знання, але і поділитися практичним досвідом, дати пораду для вирішення конкретного завдання.