Постачальникам / Комерційні закупівлі / Електронні торги / Українська електронна торгова площадка
 
 
Укр Рус Eng
   
Українська електронна торгова площадка

Статистика:зареєстровано - 2548, проведено торгів - 1014
проведено на суму - 15669789 грнПостачальникам

Електронний майданчик компанії «УЕТП» - сучасний технологічний комплекс, за допомогою якого процеси закупівель і продажів стають простими, швидкими та результативними.

На електронному майданчику компанії «УЕТП» передбачені наступні способи проведення торгових процедур:

а) Аукціон на закупівлю товарів, робіт, послуг - спосіб проведення торговельної процедури, при якому Замовник визначає Переможця, який запропонував найнижчу ціну договору в ході проведення процедури аукціону.

б) Конкурс на закупівлю товарів, робіт, послуг - спосіб проведення торговельної процедури, при якому Замовник на підставі критеріїв та порядку оцінки, встановлених в конкурсній документації, визначає Переможця, який запропонував найкращі умови виконання договору.

в) Багатоетапний конкурс на закупівлю товарів, робіт, послуг - спосіб проведення торговельної процедури, при якому Замовник на підставі критеріїв та порядку оцінки, встановлених в конкурсній документації, визначає Переможця, який запропонував найкращі умови виконання договору. Торги можуть відбуватися в кілька етапів, Переможець визначається на підставі поданої ним на останньому етапі торгів пропозиції.

г) Запит комерційних пропозицій на закупівлю товарів, робіт, послуг - спосіб проведення торговельної процедури, при якому Замовник на основі порівняльного аналізу пропозицій Учасників торгів визначає Переможця, який запропонував найкращі умови виконання договору.

д) Запит котирувань на закупівлю товарів, робіт, послуг - спосіб проведення торговельної процедури на електронному майданчику, при якому Замовник на основі порівняльного аналізу пропозицій Учасників визначає Переможця, який запропонував найменшу вартість виконання договору.

е) Конкурентні переговори на закупівлю товарів, робіт, послуг - спосіб проведення торговельної процедури, при якому Замовник на основі порівняльного аналізу пропозицій Учасників торгів визначає Переможця, який запропонував найкращі умови виконання договору. Дана процедура використовується при проведенні закупівель товарів, робіт, послуг, що мають складні технічні характеристики.

Етапи організації і проведення торгових процедур:

Крок 1. Отримання ЕЦП.

Крок 2. Реєстрація на електронному майданчику.

Крок 3. Оплата послуг Оператора електронної площадки.

Крок 4. Розміщення Замовником оголошення на електронному майданчику.

Крок 5. Подача Постачальником заявки на участь в електронних торгах.

Крок 6. Торги.

Крок 7. Укладення договору на кращих умовах.

Переваги використання електронного майданчика «УЕТП» для Учасника:

• відсутність територіальної залежності і кордонів;

• збільшення і зміцнення клієнтської бази;

• чесна конкуренція, виключення можливості цінової змови або інших зловживань;

• підвищення оперативності за рахунок зручного функціоналу інструментів електронного майданчика, мінімізації паперового документообігу;

• підвищення відповідальності учасників торгів завдяки використанню електронного цифрового підпису;

• гарантія прозорості, відкритості та об'єктивності при виборі переможця торгів з боку замовника;

• джерело безкоштовної реклами і новий інструмент для просування бренду, компанії.

 

Зареєструватися