Державні закупівлі / Електронні торги / Українська електронна торгова площадка
 
 
Укр Рус Eng
   
Українська електронна торгова площадка

Статистика:зареєстровано - 2548, проведено торгів - 1014
проведено на суму - 15669789 грнДержавні закупівліДержавні закупівлі

Електронний майданчик компанії   «УЕТП»   призначений для проведення закупівель різними державними структурами за допомогою застосування процедури електронного реверсивного аукціону.

Використання сучасних інформаційних технологій у сфері державних закупівель надає істотні переваги в порівнянні з традиційними способами проведення закупівель, які основані на паперовому документообігу.

Застосування процедури електронного реверсивного аукціону буде сприяти:

·            зниженню рівня корупції;

·            істотній економії бюджетних коштів - до 20% загальної суми замовлень;

·            підвищенню оперативності проведення процедур закупівлі;

·            зростанню ефективності процесу підготовки до закупівельної процедурі;

·            забезпеченню відкритості та прозорості використання державних коштів;

·            значному підвищенню рівня конкуренції серед учасників торгів (на 5-10% буде збільшено кількість фірм-учасників);

·            довірі з боку громадян та суб'єктів підприємницької діяльності до органів державної влади і, як наслідок, соціально-економічному розвитку країни;

·            отриманню доступу до державних замовлень малими та середніми підприємствами, у тому числі з віддалених регіонів країни.

В даний час компанія «УЕТП» має в своєму розпорядженні якісну технологічну базу, сучасне програмне забезпечення, розвинуту інфраструктуру і повністю готова до проведення процедури електронного реверсивного аукціону відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель».