Ефективне і прозоре використання благодійних коштів
 
 
Укр Рус Eng
   
Українська електронна торгова площадка

Статистика:зареєстровано - 2548, проведено торгів - 1014
проведено на суму - 15669789 грнЕфективне і прозоре використання благодійних коштів

27.08.2013, 14:51

Світова фінансова криза значно вплинула на стан соціальної сфери України: збільшився дефіцит державного бюджету, скоротилося фінансування багатьох соціальних проектів.

У даній ситуації важливу роль відіграють благодійні організації, які є найважливішими сучасними інститутами фінансування та управління благодійною діяльністю. Вони акумулюють кошти, аналізують соціальні проблеми, виробляють дієві рішення і прагнуть якомога ефективніше використовувати наявні ресурси. Розвиток благодійності сьогодні сприяє консолідації громадянського суспільства і дозволяє вирішувати проблеми, які з різних причин залишаються поза увагою держави.

Розміри щорічної допомоги, що надається благодійними фондами, компаніями і приватними особами в Україні обчислюються сотнями мільйонів гривень. Незважаючи на тривалу фінансово-економічну і політичну кризу, вкладення в благодійні програми з боку бізнесу і приватних осіб ростуть. Сьогодні перед благодійними організаціями виникає проблема ефективного використання даних ресурсів. У вирішенні даного питання можуть допомогти сучасні інформаційні технології компанії «УЕТП».

Компанія «УЕТП» прагне внести свій внесок у соціальну сферу України, принести користь суспільству.

Компанія «УЕТП» пропонує благодійним організаціям на безоплатних умовах використовувати електронну торгову площадку для здійснення закупівельної діяльності. Здійснення закупівельної діяльності на електронному майданчику «УЕТП» - це: зниження ціни завдяки відкритій конкуренції, економія тимчасових і фінансових ресурсів, можливість дистанційної участі, гнучкість системи проведення, широкий асортимент.

Необхідно відзначити, що ставлення до благодійних організацій серед населення як і раніше залишається негативним. Чому люди, які щиро бажають брати участь у благодійності, цього не роблять? У списку найрізноманітніших причин на першому місці - побоювання, що гроші не дійдуть до адресата. На початку 90-х років минулого століття зусиллями шахраїв імідж благодійних організацій був серйозно підірваний. Навіть найчесніші благодійні організації, які готові відзвітувати за кожну копійку, виявилися жертвами стереотипів.

Єдиним показником прозорої і безкорисливої діяльності благодійних фондів є проведення тендерів.

Функціональні можливості електронного майданчика «УЕТП» дозволяють проводити тендерні процедури відкрито і прозоро. Кожен бажаючий може простежити хід торгової процедури: постачальників, які подали заявки на участь, ціни, переможців та іншу інформацію. Статистична інформація формується в автоматичному режимі. Анонімність учасників торгів виключає можливість змови і застосування тіньових схем проведення закупівель. Використання електронного майданчика «УЕТП» дозволить підвищити рівень довіри до благодійних організацій. Люди з готовністю дають кошти тим благодійним організаціям, діяльність яких їм зрозуміла, а розподіл коштів не викликає питань.

Організація тендерів на електронному майданчику, а також їх проведення не вимагає додаткових тимчасових і матеріальних витрат з боку благодійних організацій.

Таким чином, електронний майданчик «УЕТП» сприятиме розвитку благодійної діяльності в Україні, мінімізує витрати благодійних організацій, дозволить здійснювати діяльність відкрито і прозоро.

Компанія «УЕТП» запрошує до співпраці благодійні організації, зацікавлені в ефективному використанні благодійних ресурсів, відкритості та прозорості.

Архів новин

ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липеньвересень>