Партнери / Українська електронна торгова площадка
 
 
Укр Рус Eng
   
Українська електронна торгова площадка

Статистика:зареєстровано - 2548, проведено торгів - 1014
проведено на суму - 15669789 грн

Форма реєстрації партнерів

 
 
Контактна особа (ПІБ): *
Місто: *
Телефон
контактної особи: *
Контактний
e-mail: *
Повне найменування
організації:
30+6=(код перевірки)
Зареєструватися

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

Акредитованний Центр сертифікації ключів «УСС-Цезаріс»Партнери

«Українська електронна торгова площадка» запрошує до співпраці організації, які зацікавлені в отриманні додаткового фінансового доходу. Партнери «УЕТП» - це компанії, які сприяють ефективному та успішному розвитку «Української електронної торгової площадки». Взаємодія Партнерів та «УЕТП» здійснюється на основі Партнерських програм. Партнерська програма - форма ділового співробітництва з компанією «Українська електронна торгова площадка», при якій Партнер «УЕТП» отримує винагороду, залучаючи нові організації для роботи на електронному майданчику «УЕТП». Партнер може брати участь в одній або декількох Партнерських програмах. Залежно від обраної Партнерської програми Партнер отримує відповідний розмір і вид винагороди.

Партнерські програми:

1. Програма «Представник УЕТП». Програма призначена для залучення замовників і постачальників до роботи на електронному майданчику «УЕТП».

2. Програма «Інформаційний компаньйон». Програма створена для поширення інформації про «УЕТП».

3. Програма «Навчальний центр». Програма складена для організації і проведення навчальних заходів для замовників і постачальників.

4. Програма «Фінансова підтримка». Програма розроблена для банків, які готові запропонувати фінансові послуги користувачам електронного майданчика «УЕТП».

5. Програма «Страхування». Програма сформована для страхових компаній, які готові запропонувати страхові послуги користувачам електронного майданчика «УЕТП».

1. Програма «Представник УЕТП»

Метою програми «Представник УЕТП» є залучення замовників і постачальників до роботи на електронному майданчику «УЕТП». У даній Партнерській програмі можуть брати участь будь-які фізичні та юридичні особи. У відповідності з умовами даної програми Партнер здійснює поширення інформації про послуги «УЕТП» за власною клієнтською базою. Фахівці «УЕТП» надають Партнерам всі необхідні презентаційні матеріали про електронний майданчик «УЕТП».

Брати участь у програмі «Представник УЕТП» можуть також зареєстровані користувачі електронного майданчика «УЕТП», запрошуючи Партнерів по бізнесу на електронний майданчик «УЕТП».

Для участі в даній програмі необхідно укласти договір з компанією «Українська електронна торгова площадка» і пройти відповідне навчання.

Партнер отримує винагороду у відповідності до умов договору.

Для отримання детальної інформації:

Тел. (044) 384-26-18

office@uetp.com.ua

2. Програма «Інформаційний компаньйон»

Метою програми «Інформаційний компаньйон» є поширення інформації про компанію «Українська електронна торгова площадка». У даній Партнерській програмі можуть брати участь будь-які фізичні та юридичні особи. У відповідності з вимогами даної програми Партнер розміщує на своєму офіційному сайті інформаційний банер про «УЕТП» або розміщує на своєму офіційному сайті та інших інформаційних ресурсах форму реєстрації на семінари, конференції та інші заходи «УЕТП», а також направляє інформаційні повідомлення про послуги «УЕТП» по власній клієнтській базі.

Для участі у партнерській програмі необхідно укласти договір з компанією «Українська електронна торгова площадка». Партнер отримує винагороду у відповідності до умов договору.

Для отримання детальної інформації:

Тел. (044) 384-26-18

office@uetp.com.ua

3. Програма «Навчальний центр»

Мета програми «Навчальний центр» - організація і проведення навчальних заходів для замовників і постачальників, а також надання консультаційних послуг за підтримки фахівців «УЕТП».

У відповідності з умовами даної програми Партнер отримує сертифікат «УЕТП», який надає право проведення навчальних заходів з навчальних курсів та методикам «УЕТП», а також право надання консультаційних послуг.

Для участі в програмі необхідно укласти договір з компанією «Українська електронна торгова площадка». Партнер отримує винагороду у відповідності до умов договору.

Для отримання детальної інформації:

Тел. (044) 384-26-18

office@uetp.com.ua

4. Програма «Фінансова підтримка»

Мета програми «Фінансова підтримка» - надання фінансових послуг користувачам електронного майданчика «УЕТП».

У сучасному світі успіх організації багато в чому залежить від своєчасної і ефективної мобілізації необхідних ресурсів. Найчастіше компанії, направивши всі ресурси на досягнення основної мети своєї діяльності, відчувають брак «вільних» коштів. Використання банківських продуктів - оптимальний спосіб вирішення фінансових питань як для організаторів, так і для учасників торгів при проведенні торговельних процедур на електронному майданчику «УЕТП».

Для організації та проведення електронних торгів замовники і постачальники можуть скористатися такими банківськими продуктами, як: банківська гарантія, кредити, кредитні лінії.

Співпрацюючи з «Українською електронною торговою площадкою» банківська організація отримує можливість значного розширення клієнтської бази, а також можливість збільшення переліку послуг банку.

Для участі в програмі необхідно укласти договір з компанією «Українська електронна торгова площадка».

Для отримання детальної інформації:

Тел. (044) 384-26-18

office@uetp.com.ua

5. Програма «Страхування»

Програма сформована для страхових компаній, які готові запропонувати страхові послуги користувачам електронного майданчика «УЕТП».

Діяльність будь-якої організації супроводжується великою кількістю ризиків як внутрішніх, деякі з яких можна передбачати і контролювати, так і зовнішніх, які практично не піддаються прогнозуванню і управлінню самою організацією.

Програма «Страхування» націлена на надання максимально повного захисту і оптимальної диверсифікації страхових ризиків користувачів електронного майданчика «УЕТП».

Співпрацюючи з «Українською електронною торговою площадкою» страхова компанія отримує можливість значно розширити клієнтську базу.

Для участі в програмі необхідно укласти договір з компанією «Українська електронна торгова площадка».

Для отримання детальної інформації:

Тел. (044) 384-26-18

office@uetp.com.ua